Fermentor /Bioreactor

 

Name set : Fermentor /Bioreactor

 

Model : Biofelo &Celligen 310

 

Company : New Brunswick / USA-England 

 

   
 
    معرفی دستگاه
 
  فرمانتور دستگاهی است که شرایط بهینه را برای رشد میکرو ارگانیسم‌ها مثل قارچ و باکتری و مخمر فراهم می‌کند. میکرو ارگانیسم‌ها در این شرایط خاص، بهتر و بیش‌تر رشد وفعالیت خواهند کرد. استفاده از فرمانتور به میکرو ارگانیسم‌ها این امکان را می‌دهد که پیش از انتقال به مرحله‌ی تولید بیش از ده نسل رشد کنند. با اضافه کردن مخمرها تحت محیط بسته ای بر روی مواد کربوهیدراتی عمل فرمانتاسیون توام با حرارت و فشار صورت گرفته و تولید و ایجاد الکل می گردد .با این دستگاه می‌توان پارامترهای محیطی از جمله  pH، دما و فوم را مدام کنترل کرد. در صورت به هم خوردن تعادل محیط رشد میکرو ارگانیسم، دستگاه با هشدار دادن اپراتور را از تغییر نامناسب شرایط آگاه می‌کند.
 

قابلیت های قابل ارائه دستگاه

 

 

تولید DNA پلاسمیدی جهت ایمن سازی با واكسن ژنی در فرمانتور به روش تخمیر پیوسته با كنترل میزان اكسیژن حل شده و pH - مقایسه تولید بتاكاروتن توسط كپك (Blakeslea trispora) در فرمانتورهای پانزده لیتری همزن دار و هفتاد و پنج لیتری ایرلیفت -  دست یابی به روش تولید انبوه واكسن شاربن علامتی در فرمانتور

 

 

 

 

 زمینه های   کاربردی

 

     
  تولید مواد اکتیو - انواع داروها و واکسن‌ها برای دستیابی به درمان بسیاری از انواع بیماری‌ها (به خصوص هپاتیت، ایدز و سرطان) - ›تولید انواع سرمهای مختلف - ›تولید سموم ( مثال : زهر دیفتری به روش کشت معلق در فرمانتور)
         
         
   
 
         
 
   

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تماس با ما

آدرس :ایران-تهران-خیابان ایتالیا - حد واصل خیابان وصال شیرازی و خیابان قدس - پلاک 41

تلفن:982188977101+

فکس: 982188962176+